Yenibosna Temizlikçi Bayan

TELEFON:0507 704 43 26

Yenibosna temizlikçi kadın ihtiyaçlarınız için Portakal Temizlik Şirketini arayabilirsiniz ev temizliği ofis temizliği yanı sıra inşaat sonrası temizliği ve düzenli temizlikçi  alabileceğiniz şekilde fiyat alabilirsiniz.Sizlerin belirlediği gün ve saat aralıklarında hizmet vermekteyiz elemanlarımız konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır garantili iş bitimi ödeme seceneği ile önceliğiniz müşteri memnuniyetidir.

PORTAKAL-TEMİZLİK

 

Yenibosna Ofis temizliği

Yenibosna Ev temizliği 

Yenibosna Koltuk yıkama

Yenibosna İş yeri temizliği

Villa temizliği

Yenibosna İnşaat sonrası temizlik

Yenibosna Tadilat sonrası temizlik

Yat temizliği

Yenibosna Cafe temizliği

Yenibosna Yangın sonrası temizlik

TELEFON:0507 704 43 26

Yenibosna  temizlikçi kadın  hizmetimizin önemli bir kısmı olan ev oda temizliği hizmetimiz yardımcı gündelikçi bayan personelimiz tarafından; vitrinler, masa ve sandalyeler, büfe kitaplık, koltuklar, berjer,sehpa, etajer, dolaplarve kapılar silinir.

Cam Temizliği
Pencere mermerleri, profiller camlar içten dikkatlice silinir.

Balkon Temizliği
Zemin temizlenir, korkuluk varsa temizlenir, cam balkon camlar içten olmak kaydı ile siliniz.

Mutfak Temizliği
Mutfak tezgahı cam (içten)silinir. zemin temizliği yapılır buzdolabı temizliği yapılır ancak 1 temizlikçi bayan aldıysanız dolap içleri yapılmaz ( dolap içleride yapılsın isterseniz 2 kişi almanız önerilir) Duvar silimi ıslak zemin olarak tezgah silinir dolaplar dıştan dikkatlice siliniz,kapı silinir.

Tuvalet ve Banyo Temizliği
Tuvaletler ve duşakabin silinir kimyasal ile dezenfektasyonu sağlanır fayans yüzeyler komple yıkanır ve kurutulup parlatılır kapı varsa silinir.

Diğer odalarda ise yatak odası çocuk odası gibi alanlarda temizlikçi bayan  çarşaf ve nevresimleri yeniler perde ve tül değiştirilir camlar silinir detaylı toz alımı ve zemin temizlendikten sonra en son odaların kapısı silinir.

TELEFON:0507 704 43 26