Merter Temizlikçi Bayan


Portakal Temizlik


Telefon: +90 507 704 43 26

Merter temizlikçi bayan,Ev,Ofis,kafe,okul,otel,hastane,ibadethane,yurt, kısacası her alanda temizlik hizmeti vermekteyiz…

Portakal temizlik şirketi , 2004 yılından bu yana Merter‘de hizmet vermektedir. En çok tercih edilen temizlik hizmetlerimiz; Merter Ev Temizliği ve Merter Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve yeri ofisler için dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara Merter Dış Cephe Cam Temizliği ve Merter İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Bay ve bayan isteğinize göre personel gönderimi sağlamaktayız.

Müşteri Memnuniyetini esas olarak Merter ve Merter’in bir çok bölgesin de 2004 yılından bu güne temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Merter En Ucuz Temizlik Şirketi olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

 

 

Merter Temizlikçi Bayan

Telefon: +90 507 704 43 26


Ev Temizliğinde yapılacak işlemler


Camlar ve çerçeveler içeriden silinir...

Banyo duş lavabo temizlenir ...

Mutfak dolap içleri ve buz dolabı içi hariç temizlenir...