Koltuk YıkamaSiz İsteyin Biz Yapalım

Yerinde Koltuk YıkamaKoltuk Yıkama Firması

Yerinde koltuklarınızı yıkıyoruz özel kimyasallar ile görsel temizliğinin yanı sıra hijyeninide sağlıyoruz…

Bizi arayarak koltuk temizleme talep ettiğinizde konusunda uzman 2 elemanımız adresinize yönlendirilmektedir,gelen personellerimiz koltuk temizleme ,baza yıkama,yatak yıkama,sandalye temizliği gibi konularda size destek ve hizmet vermektedir.

Koltuğunuzun cıkarılan ayrılan bölümleri sizin isteğinize göre ya sizin evinizdeki makinada veya işletmemize getirmek kaydıyla işletmemizdeki makinada temizliğini yapmaktayız,kolcak,sırt,oturma yüzeyi ve arka bölgeleri koltuğun altıda dahil olmak üzere özel kimyasallar ile komple yıkanmaktadır…

Kullanılan kimyasallar insan sağlığı açısından tehdit içermeyen dünya sağlık örgütü onaylı ürünlerdir…

 

Yatak Yıkama


Yatak ve baza’larınızı yerinde özel kimyasallar ile yıkıyoruz kullandığımız kimyasallar insan sağlığını tehdit etmeyen özel ürünlerdir.
Yatak yıkanması işlemini her 6 ayda bir tekrar etmek gerekmektedir aksi hallerde bakteri ve mikroplara imkan sağlamış olur ve ciddi anlamda sağlık sorunlarıyla karşılaşırsınız özellikle evinizde aile içerisindeki bireylerden astım rahatsızlıkları olanlar varsa bu çok daha önemli olmaktadır kesinlikle yatak yıkama işlemi tekrar edilmeli düzenli aksatmadan yapılmalıdır….


Sandalye Yıkama


Sandal temizliği  yerinde yıkıyoruz,Portakal temizlik özel işletme ,kafe ,restorant,sinema,tiyatro,yurt, kısacası sandalyenin kullanıldığı tüm alanlarda sizin yanınızda .
sandalye yıkama işlemi döşemelerini yıpratmadan özel kimyasallar ile temizliyor döşemenin daha uzun yıllar dayanmasını sağlıyoruz…Oto Koltuk Yıkama


Portakal temizlik şirketi oto koltuk yıkama ,otobüs,minibüs,panelvan,karavan, temizliği desteğide siz değerli müşterilerine sağlamaktadır..
Bu sayede araçlarınızın koltukları daha uzun süre dayanır araç koltuğu yıkama işlemi özel kimyasal ve leke çıkarıcılar ile sağlanmaktadır….