Kağıthane Temizlikçi Bayan

TELEFON:0507 704 43 26

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

%100 Uygun Fiyat ve müşteri memnuniyet  Garantisi ile Kağıthane Temizlik Şirketi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Haftanın 7 günü temizlik hizmeti vermekteyiz. Portakal  Temizlik Şirketi olarak son 3 yılda sitemiz üzerinden 10.000’den fazla kişiye ev temizliği, ve ofis temizliği hizmeti verdik.  Profesyonel temizlik kadrosu ve hizmet kalitesi ile Kağıthane de hizmet vermekte devam etmekteyiz.  Kağıthane Günlük Ev Temizlik Hizmeti mevcuttur.

Düzenli olarak temizlik hizmeti aldığınız da çok özel indirim sağlamaktayız. En kaliteli temizlik malzemeleri ile eviniz, ofis ve iş yeriniz pırıl pırıl olacak. 45 Kişilik temizlik kadrosu ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Her türlü temizlik işi için Online Randevu sistemini kullanarak zahmetsiz şekilde ev temizliği için randevu alabilirsiniz. Kağıthane temizlik şirketleri arasında en eski temizlik firması olan Portakal Temizlik Şirketi 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kağıthane temizlik şirketi whatsapp ve facebook messenger üzerinden sizlere 7/24 erişim ve hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Kağıthane Temizlik Şirketi Apartman Temizliği hizmeti ve Kagıthane  koltuk yıkama zemin temizleme hizmeti de vermektedir.

TELEFON:0507 704 43 26 

 

DETAYLI EV TEMİZLİĞİ

Evinizi 5 ila 12 saat arasında detaylı bir şekilde temizliyoruz. Kendi evimiz gibi görüp pırıl pırıl yapıyor söz verdiğimiz saatte teslim ediyoruz. Tek personel veya çift personel seçeneği ile çalışmaktayız bu isteğiğnizi bize belirtmeli ve fiyat almalısınız 

 

DETAYLI SALON TEMİZLİĞİ

Halılar kaldırılır ve Zemin temizliği ile başladıktan sonra yerler süpürülür ve detaylı bir şekilde mobilya ve koltukların tozu alınır. Kapılar, kirişler, dolaplar silinmektedir. İsteğe özel cam temizliği yapılmaktadır.

 

HİJYENİK TUVALET TEMİZLİĞİ

Ev içerisinde ki tuvaletler son derece titiz ve hijyenik bir şekilde, en kaliteli temizlik malzemeleri ile temizlenmektedir. Ayna ve Lavabolar pırıl pırıl yapılmaktadır.Cöpler boşaltılır.

 

ÖZEL YATAK ODASI TEMİZLİĞİ

Yerler ve zemin temizlendikten sonra yatak ve mobilyaların tozu alınmaktadır. İsteğe özel olarak yatak çarşafları ve kılıfları değiştirilmektedir. Kapılar silindikten sonra cam temizliği yapılmaktadır.

 

MUTFAK TEMİZLİĞİ

Tezgah ve yerler özenli bir şekilde temizlenir. Mutfak dolapları, ocak ve davlumbaz özenle temizlenmektedir. İsteğe göre bulaşıklar yıkanmaktadır.

 

DETAYLI BANYO TEMİZLİĞİ

Zemin temizliği yapıldıktan sonra detaylı bir temizlikten  geçer aynalar duş bölümü varsa duşakabin yoksa küvet temizlenir cöpler boşaltılır.