İlaçlama Servisi

HEMEN ARAYIN BİLGİ ALIN  +90 507 704 43 26

Böcek İlaçlama

  • HEMEN ARAYIN     +90 507 704 43 26
  • Sağlık Bakanlığı onaylı ve ilgili kurumlardan izinlidir. Dünya Sağlık Örgütü (W.H.O) onaylı ve Sağlık Bakanlığı ruhsatlı en üst teknoloji ilaç ve yemler kullanır.

  • Kapalı alan mücadele yöntemlerinde Mikrokapsül ve/veya Jel formülasyonlu ilaçlar kullanarak, tamamen kokusuz, renksiz ve lekesiz uygulamalara yer vermektedir.

  • Açık alan mücadele yöntemlerinde Soğuk Sisleyici (ULV) pülvefizatör ile uygulama yapılır.

  • Bilimsel ve teknolojik gelişmeler sayesinde, Mite (Akar) alanında hızlı, etkili ve kalıcı mücadele yöntemlerine yer vermektedir.

  • İnsanlara, memeli ve omurgalı canlılara kesinlikle zarar vermeyen ve rahatsız etmeyen ilaçlar kullanır.

  • Ziraat Mühendisi kontrolünde Eğitimli, bilgili ve konusunda deneyimli bir kadroyu bünyesinde barındırır.

  • Pratik çalışır, çözüm odaklıdır.

  • Kaliteden ödün vermez.

Böcek ilaçlama Haşereler, yaşamsal alanlarda hızla üreyip, çoğalan, doğaları gereği bünyelerinde bir çok zararlı mikroorganizmayı barındıran, ve insan sağlığını ciddi ölçüde tehdit eden canlılardır. Haşereler, birçok hastalığın temel sebebi ve tetikleyicisi olduklarından özellikle dikkat edilmesi gereken bir konudur. Böcek ilaçlama İnsan yaşam kalitesi açısından amatörce ve bilinçsizce yapılan ilaçlamalara değil, bilimsel metodlara dayanan profesyonel ve etkili mücadele yöntemlerine yer verilmelidir. Piyasada satılan etkin olmayan ilaçlar veya bilinçsizce yapılan uygulamalar haşere problemini ortadan kaldırmayacağı gibi, aynı zamanda haşerelerinde ilaçlara olan direncini hızlı bir şekilde arttırmaktadır.

Pire İlaçlama

Pireler, göz ile zor görülen (1.5 mm – 3.3 mm), kanatsız, beslenmelerini memelilerin derisine tutunup kan emerek sağlayan bir böcek türüdür. Çok hızlı hareket edebilen, bir canlı üzerinden bir diğerine kolaylıkla zıplayıp geçebilen (15 cm zıplama mesafesi), özellikle kedi, köpek, fare, sıçan, tavşan, kuş, kümes hayvanları ve insanlar üzerinde bulunan koyu renkli parazitlerdir.

Ilıman ve sıcak ortamları tercih eden pire ilaçlama , en hızlı çoğalan haşereler arasındadırlar. Yaşamsal alanlara bir çok ihmal edilen sebepten ötürü girerler ve bulundukları ortamda hızla çoğalırlar. Bir çok haşere türünde gözlemlediğimiz gibi pirelerde geceleri sessizlik ve karanlıkta aktif duruma geçerler ve beslenmek için uyku halindeki insan veya evcil hayvanları seçerler. Pire ısırması sonucu şiddetli kaşıntı, kızarlıklık, alerjik reaksiyonlar ve deride döküntü gözlenir. Isırma sırasında bir canlıdan aldıkları kanı bir diğer canlıya bulaştırdıklarından, bir çok hastalığın taşıyıcısıdırlar.

Bulunulan ortamda sadece bir tane pire bile farkedilmezse , bu devamının olduğunun bir göstergesidir. Öncelikle evcil hayvanları pirelerden arındırmak daha sonra yaşamsal alanı arındırmak gereklidir. Büyük bir hızla çoğalmalarından dolayı, hızlı tedbir alınması kaçınılmazdır. Ancak, etkisiz pire ilaçlama veya bilinçsizce yapılan uygulamalar bu dayanıklı yapılara sahip olan canlıların kontrolünü güçleştirir.

 bilimsel ve teknolojik gelişmeler sayesinde, pire alanında hızlı ve etkili mücadele yöntemlerine yer vermektedir. Pire ilaçlama hizmeti hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen bizi arayınız.

Diğer Hizmetler
Evi Pire Bastı

Evi Pire Bastı

Temmuz 23, 2020 / by Portakal Temizlik in Böcek Pire İlaçlama kesin çözüm servisi

  Hemen Bizi Arayın  Randevunuzu alın! Telefon: +90 507 704 43 26     Evde pire neden kaynaklanır ? Pire olduğunda ne yapmam gerekli? Özellikle kedi, köpek gibi evcil hayvan sahiplerinin...