Güngören Temizlikçi Bayan

TELEFON:0507 704 43 26

İstanbul güngören temizlikçi kadın   evlere temizliğe gelen bayan  yanı sıra  ofis temizliğine  bayan  konusunda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir,Portakal temizlik şirketi İstanbul anadolu yakası temizlik şirketi ve istanbul avrupa yakası temizlik şirketi olarak sizin  belirleyeceğiniz gün ve saatler aralığında temizlikçi kadın temini hizmeti vermekteyiz.

PORTAKAL-TEMİZLİK

Güngören Ofis temizliği

Güngören Ev temizliği 

Güngören Koltuk yıkama

Güngören İş yeri temizliği

Villa temizliği

İnşaat sonrası temizlik

Tadilat sonrası temizlik

Yat temizliği

Güngören Cafe temizliği

Güngören Yangın sonrası temizlik

TELEFON:0507 704 43 26

İstanbul temizlikçi bayan hizmetimizin önemli bir kısmı olan ev oda temizliği hizmetimiz yardımcı gündelikçi bayan personelimiz tarafından; vitrinler, masa ve sandalyeler, büfe kitaplık, koltuklar, berjer,sehpa, etajer, dolaplarve kapılar silinir.

Cam Temizliği
Pencere mermerleri, profiller camlar içten dikkatlice silinir.

Balkon Temizliği
Zemin temizlenir, korkuluk varsa temizlenir, cam balkon camlar içten olmak kaydı ile siliniz.

Mutfak Temizliği
Mutfak tezgahı cam (içten)silinir. zemin temizliği yapılır buzdolabı temizliği yapılır ancak 1 temizlikçi bayan aldıysanız dolap içleri yapılmaz ( dolap içleride yapılsın isterseniz 2 kişi almanız önerilir) Duvar silimi ıslak zemin olarak tezgah silinir dolaplar dıştan dikkatlice siliniz,kapı silinir.

Tuvalet ve Banyo Temizliği
Tuvaletler ve duşakabin silinir kimyasal ile dezenfektasyonu sağlanır fayans yüzeyler komple yıkanır ve kurutulup parlatılır kapı varsa silinir.

Diğer odalarda ise yatak odası çocuk odası gibi alanlarda temizlikçi bayan  çarşaf ve nevresimleri yeniler perde ve tül değiştirilir camlar silinir detaylı toz alımı ve zemin temizlendikten sonra en son odaların kapısı silinir.

TELEFON:0507 704 43 26