Esenler Temizlikçi Bayan

TELEFON:0507 704 43 26

Esenler temizlikçi kadın temini yapan Portakal Temizlik Şirketi 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. ev temizliği ,ofis temizliği yanı sıra inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik konusunda her zaman en kaliteli hizmeti almanız için cabalamaktadır.temizlikçi kadın ihtiyaçlarınızda bizden fiyat teklifi alabilirsiniz sizlerin belirlediği gün ve saat aralığında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

PORTAKAL-TEMİZLİK

Esenler Ofis temizliği

Esenler Ev temizliği 

Esenler Koltuk yıkama

Esenler İş yeri temizliği

Villa temizliği

Esenler İnşaat sonrası temizlik

Esenler Tadilat sonrası temizlik

Yat temizliği

Esenler Cafe temizliği

Esenler Yangın sonrası temizlik

TELEFON:0507 704 43 26

Esenler  temizlikçi kadın  hizmetimizin önemli bir kısmı olan ev oda temizliği hizmetimiz yardımcı gündelikçi bayan personelimiz tarafından; vitrinler, masa ve sandalyeler, büfe kitaplık, koltuklar, berjer,sehpa, etajer, dolaplarve kapılar silinir.

Cam Temizliği
Pencere mermerleri, profiller camlar içten dikkatlice silinir.

Balkon Temizliği
Zemin temizlenir, korkuluk varsa temizlenir, cam balkon camlar içten olmak kaydı ile siliniz.

Mutfak Temizliği
Mutfak tezgahı cam (içten)silinir. zemin temizliği yapılır buzdolabı temizliği yapılır ancak 1 temizlikçi bayan aldıysanız dolap içleri yapılmaz ( dolap içleride yapılsın isterseniz 2 kişi almanız önerilir) Duvar silimi ıslak zemin olarak tezgah silinir dolaplar dıştan dikkatlice siliniz,kapı silinir.

Tuvalet ve Banyo Temizliği
Tuvaletler ve duşakabin silinir kimyasal ile dezenfektasyonu sağlanır fayans yüzeyler komple yıkanır ve kurutulup parlatılır kapı varsa silinir.

Diğer odalarda ise yatak odası çocuk odası gibi alanlarda temizlikçi bayan  çarşaf ve nevresimleri yeniler perde ve tül değiştirilir camlar silinir detaylı toz alımı ve zemin temizlendikten sonra en son odaların kapısı silinir.

TELEFON:0507 704 43 26