Beylikdüzü Temizlikçi Bayan

Beylikdüzü Temizlikçi Bayan

Telefon:05077044326 

Beylikdüzü Temizlikçi Kadın hizmet veren şirketimiz, temizlik alanında tecrübeli temizlikçi kadın kadrosuyla hizmetinizde! Ev, iş yeri, dükkân, özel alanlarınızı özenle istediğiniz şekilde temizliyoruz. Hizmet kalitemizden taviz vermeyecek şekilde sizin istediğiniz markalarda ürünleri seçiyoruz. İstediğiniz saat diliminde temizlenecek alana gelerek en kısa sürede teslim edecek şekilde temizliğe başlar.

 

 Gündelik Temizlikçi  Hizmeti

 

Konutunuzu, villanızı, iş yerinizi, büronuzu ister günlük ister haftalık, isterseniz de sizin belirleyeceğiniz periyotlarda düzenli olarak incelikli bir şekilde temizliyoruz. İsteklerinize uygun şekilde, sizin belirlediğiniz saate göre mekânınıza gelerek en hızlı şekilde temizlik işlemine başlıyoruz. Mekân büyüklüğüne veya sizin tercihinize göre istediğiniz sayıda temizlik uzmanımız sizlere hizmet sunuyor.
Her yüzey ve özel alan için farklı temizlik ürünleri kullanan tecrübeli bayan temizlikçi ekibimiz, sizin özel taleplerinizi dikkate alarak detaylı temizlik hizmeti veriyor. Temizlikçi kadınlarımız banyo, mutfak, ardiye, balkon gibi ıslak zeminlere özel temizlik gereçlerini en efektif şekilde kullanır. Uzman ekibimiz, tecrübeleri sayesinde her türlü zorlu kiri çıkarır.
Halı veya kumaş mobilya gibi özel önem gerektiren yüzeylerde hassas bir işçilikle temizlik sağlarız. Gereken her türlü teknolojik aracı kullanan ekibimiz, her türlü yüzeyde inatçı lekeleri çıkarır.

 

 

Kurumsal Temizlik Hizmeti

 

 

Ofis, şirket, poliklinik, büro, depo, mağaza, fabrika gibi her türlü kurumsal alanda bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kadın temizlikci uzmanlarımız her türlü ortamı sizin için detaylı olarak temizler. Arzu ettiğiniz her türlü kimyasal maddeyi çok titiz bir şekilde kullanacak olan kadın temizlikçi uzmanlarımız, istediğiniz an hizmetinizde.
 Beylikdüzü ve yakın çevresinde bulunan kurumsal mekanlarınıza en yeni teknolojik araç-gereçlerle hizmet veriyoruz. Özel isteğinize göre yanımızda getirdiğimiz temizlik araç gereçleriyle modern temizlik hizmetimizi sunuyor olacağız. Hızlı ama asla baştan sağma olmayan temizlik anlayışımıza size bir telefon kadar yakınız. Tecrübeli bayan temizlikçi kadromuz, sizin için her zaman hazır.

 

Hassas Temizlik Hizmeti


Dershane, etüt merkezleri, kreş gibi çocuklarımızın temas ettiği alanlara özel ihtimam gösteriyoruz. Çocuklarımız bizler için çok değerli. Çocukların temas ettiği alanları hassas temizlik malzemeleriyle temizleyerek size en iyi hizmeti sunuyoruz.
Özel muayenehane, güzellik salonu, kuaför gibi ekstra hassas temizlik gerektiren alanlarınızı çok titiz bir şekilde en kısa sürede ve en iyi şekilde temizleyip kullanıma hazır hale getiriyoruz.

 

Her An Hazır ve Hızlıyız

İstediğiniz zaman istediğiniz yerde hizmet vermeye hazırız. Bizimle web sitemiz veya telefon numaralarımız üzerinden istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

Telefon:05077044326