Başakşehir Temizlikçi Bayan


Portakal Temizlik


Telefon: +90 507 704 43 26

Başakşehir temizlikçi bayan,Ev,Ofis,kafe,okul,otel,hastane,ibadethane,yurt, kısacası her alanda temizlik hizmeti vermekteyiz…

Portakal temizlik şirketi , 2004 yılından bu yana Başakşehir’de hizmet vermektedir. En çok tercih edilen temizlik hizmetlerimiz; Başakşehir Ev Temizliği ve Başakşehir Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve yeri ofisler için dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara Başakşehir  Dış Cephe Cam Temizliği ve Başakşehir İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Bay ve bayan isteğinize göre personel gönderimi sağlamaktayız.

Müşteri Memnuniyetini esas olarak İstanbul ve Başakşehir’in bir çok bölgesin de 2004 yılından bu güne temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz.  En Ucuz Temizlik Şirketi olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.