Bahçelievler Temizlik Şirketi

Telefon:05077044326 

 

Bahçelievler temizlikçi kadın kadromuzla hizmetinizdeyiz! Ortam ayırt etmeden istediğiniz alanları hızla ve titizlikle temizliyoruz. Tecrübeli ekibimizle arzu ettiğiniz temizlik hizmetini sizlere mümkün olan en kısa sürede sunuyoruz.

Ev, ofis, iş yeri, okul, hastane ve özel alanlarınızın temizliği için uzman kadın temizlikçi ekibimizle iihtiyaç duyduğunuz zaman hizmetinizdeyiz. Sunduğumuz saat aralıklarından tercih edeceğiniz saatlerde temizlik yapılacak mekânda olup, temizlik içinize sinene kadar işimizi bitirmiyoruz. Birden fazla bahçelievler ev temizliği  isteğiniz olduğunda sizin seçeceğiniz temizlik malzemelerini yanımızda getiriyoruz. Yeni taşındığınız  bahçelievler ofis temizliği veya evi, bahçelievler tadilat sonrası temizlik  alanları, iş yerinizii en iyi şekilde temizliyoruz. Temizlik rutini oluşturmak istediğinizde sizin belirleyeceğiniz periyotlarda düzenli olarak temizleme hizmeti de sunuyoruz. Günlük, haftalık ya da aylık temizlik rutini oluşturmak için sizlerle program oluşturuyoruz.

İnce Temizlik Bizim İşimiz

Beraber oluşturduğumuz saat randevusuna göre, temizlikçi bayan ekibimizle tam vaktinde temizlikçi alanına gelerek en hızlı şekilde temizlik işlemine başlıyoruz. Mekân büyüklüğüne veya sizin tercihinize göre temizlikçi bayan ekibimizi artırabilirsiniz. Temizlik yapılan alanlarda gözle görülmeyen , en ulaşılmaz noktaları titizlikle dip köşe temizleyip pırıl pırıl hale getiriyoruz.

Ev Temizliği

Farklı alan ve yüzeyler için özel seçtiğimiz temizlik ürünleri ile çalışıyoruz. Temizlik alanında tecrübeli kadın temizlikçi kadromuz, her türlü temizlik ihtiyacınıza cevap verebilecek seviyede donanımlı.Uzman temizlik kadromuz banyo ve mutfak gibi bir mekanın en önemli hijyen alanlarında en ufak detayı atlamayacak şekilde temizlik hizmetini sunar. Uzman ekibimiz, yılların tecrübesi sayesinde her türlü zorlu kir kolayca temizler.
Gereken her türlü temizlik aracını kullanan ekibimiz,mermer, fayans, karo, parke gibi zeminlerdeki inatçı lekeleri çıkarır. Halı, kumaş, mobilya gibi özel önem gerektiren lekeli ve kirli yüzeylerde hassas bir şekilde temizlik sağlarız.

Gündelikçi  Temizlikçi

Bahçelievler ve çevresinde yer bahçelievler İnşaat sonrası temizlik veya alan ev, işyeri, okul, büro, poliklinik, kafe/bar, mağaza, atölye gibi her türlü alanın temizliğinde size bir telefon kadar uzağız! Bize ulaşarak oluşturacağınız hızlı randevu sonrası temizlik ekibimz tam vaktinde orada olacaktır. Gündelik olarak gelen temizlik uzmanlarımız en fazla sekiz saat içerisinde istediğiniz temizliği gerçekleştirir. Bayan temizlikçi uzmanlarımız her türlü mekanda temizlik hizmeti verir. Temizlikçi kadın  ekibimiz temizlik için gereken tüm son sistem ürünlere sahiptir. Tercih ettiğiniz deterjan ve temizlik ürünleri ile kadın temizlikçi ekibimiz mekanlarınızı fark yaratacak kadar temizler.

Ev İçin Temizlikçi

Müşterileriniz sağlığı her şeyden önemli. Özel hastane, bakımevi, muayene, kuaför, güzellik salonu, berber vb. özel hijyen gerektiren her türlü alanı sizler için en kısa sürede sterilize ediyoruz. Unutmayın temiz bir iş yeri her zaman bir adım öndedir.
Kreş, etüt merkezi, dershane gibi çocuklarımızın ve gençlerimizin uzun vakitler geçirdiği kalabalık alanlarda ekstra önemle temizlik hizmeti veriyoruz. Belirtmeniz halinde, astım veya başka bir solunum hastalığı ya da alerjisi olan bireylere karşı özel tedbirlerle hizmet sunuyoruz.Alerjik ve solunum rahatsızlığı olan kişilei rahatsız etmeyecek keskinlikte temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Eve Temizlikçi

Bahçelievler’deki kurumsal mekanlarınıza hizmet veriyoruz. Hızlı ama asla baştan sağma olmayan temizlik anlayışımız, size bir telefon kadar yakın! Tecrübeli bayan temizlikçi kadromuz, sizin için her zaman hazır.

Telefon:05077044326