Avcılar Temizlikçi Bayan

TELEFON:0507 704 43 26

Avcılar temizlikçi bayan ve çevresine de hizmet veren şirketimiz, tecrübeli temizlikçi bayan kadrosuyla hijyen konusunda her zaman yanınıızda. Ev temizliği , iş yeri temizliği , kreş, dükkân temizliği , özel alanlarınızı sizin kadar hassas ve dikkatle temizliyoruz.
Büyük temizlik alanlarında birden fazla temizlikçi kadın talep ederseniz hizmet kalitemizden taviz vermeyecek şekilde sizin istediğiniz markalarda ürünleri seçiyoruz.Gün içerisinde,sizin belirlediğiniz mesai saati diliminde profesyonel temizlik ekibimiz temizlenecek alana gelerek evinizi, iş yerinizi en kısa sürede teslim edecek şekilde temizliğe başlar.

 

Gündelikçi Kadın 


Daire temizliği , villa temizliği , iş yerinizi, büronuzu ister günlük ister haftalık, isterseniz de sizin belirleyeceğiniz periyotlarda düzenli olarak incelikli bir şekilde temizliyoruz. Temizlikçi kadın ekibimiz le steklerinize uygun şekilde, sizin belirlediğiniz saate göre mekânınıza gelerek en hızlı şekilde temizlik işlemine başlıyoruz.
Temizlik ekibimiz alân büyüklüğüne veya sizin temizliği bitirme süresi tercihinize göre istediğiniz sayıda genişleyerek sizlere hizmet sunuyor.
Parke, mermer, halıfleks, karo gibi her yüzey ve özel alan için zemine uygun farklı temizlik ürünleri kullanan tecrübeli bayan temizlikçi ekibimiz, sizin hijyen sağlanacak alana dair özel taleplerinizi dikkate alarak detaylı temizlik hizmeti veriyor. Temizlikçi kadınlarımız banyo, mutfak, ardiye, balkon gibi ıslak zeminlere özel temizlik gereçlerini en efektif şekilde kullanır. Özel temizlik malzemeleri ile bakteri oluşumuna açık olan ıslak zemin alanlarında hijyeni sağlar. Uzman ekibimiz, tecrübeleri sayesinde her türlü zorlu kiri çıkarır.
Temizlikçi bayan ekibimiz halı veya kumaş mobilya gibi özel önem gerektiren yüzeylerde hassas bir işçilikle temizlik sağlar Gereken her türlü teknolojik aracı kullanan ekibimiz, her türlü yüzeyde inatçı lekeleri yüzeyi deforme etmeden çıkarır.

TELEFON:0507 704 43 26